Diş Hekimi Yetiştirmemize Yardımcı Olmak İster misiniz?

 

Diş Hekimi Yetiştirmemize Yardımcı Olmak İster misiniz?

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın, cansız mankenler üzerinde iki yıldır sürdürdükleri pratik uygulamalarında deneyim kazanan ve başarılı olan öğrencilerini artık  gerçek hastalarıyla buluşturuyor.

Öğrencilerin deneyimlerini arttırabilmek ve diş tedavisi ihtiyacı bulunan hastaların tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Türkiye’nin en önemli isimlerinden oluşan akademisyenler eşliğinde öğrencilerini klinik çalışmalarına başlatan İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın, 01.06.2015 tarihine kadar laboratuvar işlemleri hariç öğrencilerin yapacağı tedavi işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecek. Hastaların 6 ay içerisinde çektirdikleri ağız içi röntgenleri de bu tedavi süreci içerisinde kullanılabilecek.

Ücretsiz tedavilerden yararlanmak isteyen hastalar 4448347 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da www.dentaydin.com sitemizden online randevu sayfamızı ziyaret ederek Oral Diagnoz (ilk muayene) muayenesi için randevu alabilecek ve oral diagnoz hekimlerimizin yönlendirmeleri sonucu ücretsiz tedavi hizmetinden yararlanabileceklerdir.

Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Yapılacak İşlemler;

NO İŞLEM ADI DENTAYDIN ÖĞRENCİ AÇIKLAMA
1 Diş taşı temizliği ÜCRETSİZ Tüm ağız için geçerlidir.
2 Dolgu ÜCRETSİZ Tek yüzlü dolgu için geçerlidir.
3 Fissür örtücü ÜCRETSİZ Çocuk hastalar için geçerlidir.
4 Flor uygulaması ÜCRETSİZ Çocuk hastalar için geçerlidir.
5 Kanal Tedavisi ÜCRETSİZ Yalnızca tek köklü diş için geçerlidir.
6 Porselen diş ÜCRETE TABİİDİR Fiyat üye başına için geçerli olup en fazla 3 üye yapılabilir.
7 Tam protez ÜCRETE TABİİDİR Fiyat tek çene için geçerlidir. Metal uygulamalarda ayrıca fark alınır.
8 Bölümlü protez ÜCRETE TABİİDİR Fiyat tek çene için geçerlidir. Metal uygulamalarda ayrıca fark alınır.

 

Ücrete tabii olan işlemler malzeme ücreti olup ağız içi muayene sonrasında akademisyen hekimlerimiz tarafından oluşturulan planlama üzerinden sağlık danışmanları tarafından ücret bilgisi verilecektir.

Randevu, Bilgi ve Görüşleriniz İçin;

444 8 347