Diş sağlığında bilimsel güvencemiz

Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin en çok tercih edilen vakıf üniversitesi olarak ABD ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerindeki yüzlerce seçkin üniversiteyle yaptığımız akademik işbirlikleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızın temelinde bilimsellik ve araştırmacılık yer almaktadır. Bu doğrultuda uluslararası standartlarda kanıtlamış ve başarıya ulaşmış çalışmalarımız üniversite çatısı altında verilen hizmetimizin güvencesini oluşturmaktadır.

Akademisyen uzman hekim kadromuz

Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi, Ortodonti, Pedodonti ve Periodontoloji olmak üzere diş hekimliğinin 8 anabilim dalında faaliyet gösteren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizdeki tüm hastalarımıza tedavi hizmetleri her biri kendi alanında öncü, Diş Hekimliği Fakültemizin değerli profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından bizzat verilmektedir.

Kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışımız

Türkiye’nin en iyi kadrosu ile uygulamalı eğitim yapan İstanbul Aydın Üniversitesi’nde ağız ve diş sağlığı hizmetleri; dünya kalite standartlarını önemseyen hizmet anlayışıyla yürütülmekte ve hasta haklarını ön plana çıkaran güler yüzlü, deneyimli sağlık personeli tarafından sağlanmaktadır. Böylece koşulsuz hasta memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Modern teknolojiyle donatılmış kliniklerimiz

Uluslararası iletişim ağı sayesinde modern tıbbın gelişmelerini yakından izleyen Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde teknolojinin ulaştığı son noktadaki nitelikli alt yapı ve cihazlarla donatılmış kliniklerimiz, ameliyathanemiz, radyoloji bölümümüz ve müşahede odalarımızla hastalarımıza huzurlu ortamlar oluşturmakta ve tedavilerini başarıyla sonuçlandırmaktayız.