Diş sağlığında bilimsel güvencemiz

İstanbul Aydın Üniversitesi Dentyadın Diş Hastaneleri diş hekimliğinin 8 ana bilim dalında güçlü akademik kadrosu ve bilimsel güvence altında Bahçelievler, Büyükçekmece ve Florya yerleşkelerinde hizmet vermektedir.
Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi, Ortodonti ve Pedodonti dallarında kendi alanında tecrübeli, ulusal ve uluslararası alanlarda isim sahibi, modern teknolojiyi takip ederek ve teknolojik tedavi yöntemlerine hekim akademisyen kadromuz ile hastalarımıza hem ağız ve diş sağlığı bakımı ile ilgili bilgilendirmekte, hem de kişiye özel tedavi planlaması sunulmaktadır.

Akademisyen uzman hekim kadromuz

Alanında uzman akademisyen kadrosu ile uygulamalı eğitim veren İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, dünya kalite standartları olan JCI ve ADEE belgelerini bünyesine katarak bu standartlar doğrultusunda hizmet anlayışını yürütmektedir. Hasta haklarını ön plana çıkaran güler yüzlü her biri alanında deneyimli sağlık personelleri tarafından hizmet sunulmaktadır.

Kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışımız

Türkiye’nin en iyi kadrosu ile uygulamalı eğitim yapan İstanbul Aydın Üniversitesi’nde ağız ve diş sağlığı hizmetleri; dünya kalite standartlarını önemseyen hizmet anlayışıyla yürütülmekte ve hasta haklarını ön plana çıkaran güler yüzlü, deneyimli sağlık personeli tarafından sağlanmaktadır. Böylece koşulsuz hasta memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Modern teknolojiyle donatılmış kliniklerimiz

Uluslararası iletişim ağı sayesinde ileri radyolojik görüntüleme hizmetleri ile her branşa özgü diş hekimliği cihazları ve aletleri açısından üstün teknolojik donanıma sahip kliniklerimizde hastalarımız detaylı olarak muayene edilmekte ve tedavi süresince hastalarımıza huzurlu ortamlar sağlanmaktadır.