Ağız ve Diş Sağlığı tedavileri için İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni tercih eden hastalar, Avrupa ve ABD’de kendi ülkelerinde hasta bekleme listeleri ile zaman kaybetmeden, profesör, doçent ve öğretim üyelerinden oluşan hekim kadromuzla, modern teknolojiye sahip 8 Anabilim Dalına ait( Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi) kliniklerimizde, bilimsel güvence altında kişiye özel yaklaşımlarla tedavi olmaktadırlar.

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanelerinde yurt dışından gelen hastalarımıza yabancı dil eğitimli, hasta temsilcileri eşliğinde VİP kliniklerde muayeneleri gerçekleştirilmektedir. Diş tedavisi fobisi olan hastalarımız için bulut görselleri ile dekore edilmiş kliniklerimizde video gözlükler ile rahatlamaları sağlanmaktadır.

Hasta yakınlarını da önemseyen Dentaydın Diş Hastaneleri bekleme alanlarında bulunan led ekranlar, ipad, güncel dergi ve gazete sunumları ile sıkılmadan bekleyebilecekleri alanlar hazırlamıştır.