SGK anlaşmalı diş tedavisi

74169 kere okundu
Basında Biz 211 Yorumlar

İstanbul Aydın Üniversitesi kliniklerinde günde 200 hastaya ağız ve diş sağlığı hizmetleri veriyor…
SGK anlaşmalı diş tedavisi
İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde 2011 yılında kurulan Diş Hekimliği Fakültesi, kliniklerinde günde 200 hastaya ağız ve diş sağlığı hizmetleri veriyor. Fakültenin yakın dönemde Sosyal Güvenlik Kurumu’yla yaptığı anlaşma ile hasta kabulünün günde 400 kişiye ulaşması planlanıyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin kliniklerinde, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Ortodonti olmak üzere 8 anabilim dalında profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından tedavi hizmetleri sunuluyor.

Aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi bünyesindeki, fiziki ve teknik alt yapısı ile dünya sağlık standartlarının üzerinde bir hizmet sunan ameliyathanede genel anestezi ile cerrahi operasyonlar gerçekleştiriliyor.

Yaklaşık bir aydır SGK anlaşmalı tedavi hizmetlerini sürdüren İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için ön planda yer alan hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla hastalarla özel olarak ilgilenilmekte ve randevular hastaların istediği doğrultusunda mümkün olduğunca yakın tarihlere verilmekte. İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sunulan tedavi hizmetlerinden SGK kapsamındaki tüm hastalar faydalanabiliyor.

Kaynak: CİHAN

http://www.bugun.com.tr/sgk-anlasmali-dis-tedavisi-201428-haberi.aspx

http://www.objektifbakis.com/anadolu/aydin-universitesi-nden-sgk-anlasmali-dis-tedavisi-515153.html

http://www.sondakika.com/haber/haber-aydin-universitesi-nden-sgk-anlasmali-dis-tedavisi-3846734/

http://www.son24haber.com/aydin-universitesinden-sgk-anlasmali-dis-tedavisi-50198.html

http://www.haberexen.com/aydin-universitesinden-sgk-anlasmali-dis-tedavisi-81382h.htm

211 Yorumu yanıtla SGK anlaşmalı diş tedavisi

 1. Sanem Aydeniz

  İyi Günler
  Üst dişlerimin implant ile tedavisi gerekiyor.
  SGK bunu karşılıyor mu?
  Tekrar iyi günler
  Sanem Aydeniz

   
  • dentaydin

   Sanem Hanım Merhaba,

   İmplant tedavisi ile ilgili daha sağlıklı bilgiyi 444 8 347 ‘den öğrenebilirsiniz.

   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileği ile…

    
  • Poyraz

   Güncel bir bilgi almak istiyorum ve 20 yaşındayım, SGK şu anda diş teli taktırma ücretinin % kaçını karşılamakta cevabınızı bekliyorum.

    
   • dentaydin

    Poyraz Bey Merhaba,
    Kurumumuzda ortodontik tedaviler yapılmaktadır. Fakat SGK 18 yaş üstü bireylerin ortodonti tedavilerini karşılamamaktadır. Tedavi ile ilgili daha detaylı bir bilgi alabilmek için randevu hastanemize gelin, muayeneleriniz yapılsın ve Ortodonti uzmanlarınız tarafından size daha detaylı bir bilgi verilebilir. Randevu için 444 8 347. Hayata sağlıkla ve estetik gülümsemeniz dileğimle.

     
 2. ilknur taş

  zırkonyum yaptırmak ıstıyorum ssk kapsamına gırıyormu acaba…

   
  • dentaydin

   İlknur Hanım Merhabalar;

   İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesi sitesi üzerinden zirkonyumu SGK’nın karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istediğinizi belirtmişsiniz. SGK tedaviye yönelik işlemleri kapsamakta olup, estetiğe giren işlemlerde herhangi bir karşılama sağlamamaktadır. Zirkonyum estetik bir işlem olduğu için SGK kapsamına dahil değildir. Dilerseniz üniversite garantisi kapsamında, Profesör ve Doçentlerden oluşan akademisyen hekim kadromuz ile özel hasta statüsü ile hastanemizden yararlanabilirsiniz.

   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileği ile…

    
 3. ismail asar

  İyi günler kanal tedavisini ssk karşılıyor mu? Eğer karşılıyorsa ne kadarını karşılıyor öğrenebilir miyim?

   
  • dentaydin

   İsmail Bey Merhabalar;

   İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesi sitemize yolladığınız mesajda kanal tedavisini SGK’nın karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istediğinizi belirtmişsiniz. Kanal tedavisi SGK kapsamı dahilinde olup, Profesörler ve Doçentler tarafından yapılan işlemlerimizde, kanal tedavisi SGK fiyat aralığı tek köklü diş için 22 -80 TL arasında dişin durumuna göre değişmektedir. Dişin kök sayısına göre fiyat aralığı değişmekte olup daha sağlıklı bilgi alabilmek için hastanemizde muayene olmanız gerekmektedir.

   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle…

    
 4. Feriha çetin

  Sgk lılara periodontoloji de tedavi yapılıyormu?

   
  • dentaydin

   Feriha Hanım Merhabalar;

   İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesi sitemize yolladığınız mesajda periodontoloji tedavilerini SGK’nın karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istediğinizi belirtmişsiniz. Estetik müdaheleye girmediği sürece SGK her türlü tedavi işlemlerini belirli bir fark alarak karşılamaktadır (Diş taşı temizliği, küretaj, flap operasyonu v.s ). İşlemlerimizin hepsi alanında uzman Profesör ve Doçentler eşliğinde yapılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak için hastanemizde muayene olmanız gerekmektedir.

   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle..

    
 5. serdar gönültaş

  iyi günler 9 yaşındaki oğlum için soruyorum pedodonti hakkında ve ssk masrafları hakkında bilgi almak istiyorum veya bir telefon numarası. teşekkürler.

   
  • dentaydin

   Merhaba,

   “Randevu İçin Sizi Arayalım” kısmına iletişim bilgilerinizi eklediğiniz takdirde en kısa süre içinde sizinle irtibata geçilecektir.

    
 6. Muhammet

  Ortodonti hizmeti sigorta kapsamında mı ?

   
  • dentaydin

   Muhammed Bey, ortodonti malzemeleri hasta ödemeli olu, doktor tarafından yapılan işlemler SGK bünyesine dahildir.

    
 7. gülnaz kılıçkaya

  diş temizletme ve beyazlatma sgk kapsamına giriyormu?

   
  • dentaydin

   Gülnaz Hanım, diş taşı temizliği SGK kapsamına dahildir. Fakat beyazlatma gibi estetik işlemlerde SGK herhangi bir karşılama sağlamamaktadır.

    
 8. hayri sezer

  SGK yapılan işlem bedelinin yüzde kaçını karşılıyor acaba?

   
  • dentaydin

   Hayri Bey, SGK kendi verdiği fiyat listesi üzerinden %10 ‘nunu karşılamaktadır.

    
 9. pınar

  18 yaş altına sgk diş telini karşılıyor mu ? karşılıyorsa ne kadarını karşılıyor ?

   
  • dentaydin

   Pınar Hanım,

   Ortodonti işlemlerinden ‘’SGK fiyatları üzerinden’’ %90 hasta ödemeli olarak hizmet vermekteyiz. Ortodonti malzemelerini kişi kendisi dışardan karşılayarak, tedavi işlemlerinde %10’luk kısmını SGK ödemektedir.

    
 10. Gökçe

  dişime tel taktırmak istiyorum 17 yaşındayım. 2013 yılında sgk karşılamaya başlayacak diye duymuştum doğru mu acaba?

   
  • dentaydin

   Gökçe Hanım,

   Ortodonti işlemlerinden “SGK fiyatları üzerinden” %90 hasta ödemeli olarak hizmet vermekteyiz. Ortodonti malzemelerini kişi kendisi dışardan karşılayarak, tedavi işlemlerinde %10’luk kısmını SGK ödemektedir.

    
 11. Ulas Yoruk

  kopru tedavisini sgk karsiliyor mu? ve sigortali olarak aksam islem yapilip tedavi yapiliyor mu?

   
  • dentaydin

   Ulaş Bey,

   Belirli fark ödeyerek köprü işleminde SGK’dan yararlanabilirsiniz. Akşam 22.00’a kadar hizmet vermekteyiz. Randevu taleplerinizi bu doğrultu da gerçekleştirip, işlemlerinize akşam saatlerinde devam edebilirsiniz.

    
 12. aser

  ben çapada dolgu yaptrmstım ama dolgum çok ağrıyo iyi yapamadılar bana dolgu ne kadara olur

   
  • dentaydin

   Aser Hanım

   Telefonda ya da internet üzerinde fiyat bilgisi veremiyoruz. Hastanemizi arayıp randevu alarak muayene olabilir ve planlamanızla birlikte fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

    
 13. MERVE

  İyi günler sgk 18 yaş üstü ortodonti tedavisini karşılıyor mu acaba ?

   
  • dentaydin

   Merve Hanım Merhaba,

   SGK daha çok tedaviye yönelik işlemlerde karşılık sağlamakta olup, 18 yaş üstü Ortodonti tedavilerinde herhangi bir karşılama sağlamamaktadır.

    
 14. zöhre akın

  meraba ssk lıyım. ilk muayene ücretlimi? ve ücreti ne kadar kızım ve kendim için bakım yaptırmak istiyorum

   
  • dentaydin

   Sayın Zöhre AKIN,
   SGK ilk muayenesi ücretlidir ve 6 TL’dir. Eğer son 6 ay içinde çekilmiş panoramik röntgeniniz yok ise çekilmesi gerekmektedir ve hastanemizdeki ücreti 11,5 TL’dir.
   Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.
   Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 15. Muhammet

  18 yaş üstü ortodonti tedavisini ssk karşılıyor mu

   
  • dentaydin

   Muhammet Bey Merhaba,

   SGK 18 yaşa kadar olan ortodontik tedavi ücretlerinin bir kısmını karşılıyor. Ortodontik tedaviler çeşitlerine göre farklı ücretlendirilmektedir. Size uygun tedavinin belirlenebilmesi için profesör ve doçentlerimizden oluşan akademisyen hekim kadromuz tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi için 444 8 347 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir, uygun bir tarihe randevu alabilirsiniz.
   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle…

    
 16. ekin

  18 yaş altı ortodonti tedavisini sgk karşılıyormu?

   
  • dentaydin

   Ekin Hanım Merhaba, SGK 18 yaş altı ortodonti tedavisini belirli fark alarak karşılıyor. Ortodonti malzemelerini kişi dışarıdan kendisi temin ediyor, SGK ise tedavi işlemlerinin %10′unu karşılıyor.

    
 17. suatsabri

  Merhaba,ağzımda 5 dolgu var ve bu dolgulardan bazılarına kanal tedavisi yapıldı.fakat şu an ağzımda dolgudan kaynaklanan bir rahatsızlık var.bu dolguları yeniletmek istiyorum Sgk ne kadarını karşılar_?

   
  • dentaydin

   Suat Bey Merhaba, tedavi işlemleri SGK kapsamı dahilindedir. Dolgu sökümü için dolgu fiyatı haricinde ekstra işlem girilerek tedaviniz gerçekleştirilir. Ancak kanal tedaviniz tekrara gidecekse bu SGK kapsamı dahilinde değildir. Daha sağlıklı bilgi alabilmek için, hastanemizde muayene olmanız ve doktorlarımız tarafından yönlendirilmeniz gerekmektedir.

    
 18. ismail kivik

  merhaba acaba 20 lik diş çekimi ne kadar tutar ve ssk geçerlimi teşekkürler

   
  • dentaydin

   İsmail Bey Merhaba, 20 lik diş çekimi SGK kapsamı dahilindedir. Ancak SGK tedavi işelmlerinin tamamını değil belirli bir kısmını karşılamaktadır. Daha doğru bilgi alabilmek için kurumumuzda muayene olmanız gerekmektedir.

    
 19. tuğba

  diş teli tedavisi ne kadara yapılıyor.

   
  • dentaydin

   Tuba Hanım,

   Tedaviniz hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için hastanemizde muayene olmanız gerekmektedir. Randevu için 444 8 347 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

    
 20. Selda

  18 yaşındayım ortodontik tedavi görmek istiyorum. malzemeleri dışarıdan mı almam gerekiyor yoksa siz karşılıyor musunuz?

   
  • dentaydin

   Selda Hanım,

   SGK 18 yaş sınırına kadar Ortodonti işlemini fark alarak karşılamakta ve malzemeler dışardan temin edilebilmektedir.

    
 21. melike

  merhabalar.gülüş tasarımı yaptırmak istiyorum ilk muayene ücretlimi ve ortalama ne kadar ücret tutar? cevaplarsanız sevinirim

   
  • dentaydin

   Melike Hanım,

   Gülüş tasarımı estetik bir işlem olduğu için SGK kapsamı dahilinde değildir. İşleminiz SGK kapsamı dışında kaldığı için hastane prosedürlerimizce muayeneden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

    
 22. nihal manap

  merhaba,
  çalışma saatleriniz nerdir? SSK’lı için muayene ücretiniz nedir? Bİlgi alabilirmiyim.
  İyi Çalışmalar

   
  • dentaydin

   Nihal Hanım,

   Haftanın 6 günü 09.00-22.00 pazar günleri ise 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. SGK kapsamında muayene ve röntgen ücretimiz toplamda 17,5 liradır.

    
  • dentaydin

   Nihal Hanım Merhabalar,

   Haftanın 6 günü 09.00-22.00 pazar günleri ise 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. SGK kapsamında muayene ve röntgen ücretimiz toplamda 17,5 liradır.

    
 23. Arzu Nerkis

  Merhaba,diş eti ameliyatı olmam gerekiyor.2 sorum olacak.Bunun bedelini sgk karşılıyor mu ve tutar ne kadardır.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.Ayrıca her hasta için ameliyat tutarı farklı olabilir,ortalama bir tutar belirtebilirseniz sevinirim.

   
  • dentaydin

   Arzu Hanım,

   Diş eti tedavileriniz için genel anestezi altında işlem görmek istiyorsanız genel anestezi SGK kapsamı dahilinde değildir.Ancak genel anestezi sırasında yapılacak tedavi işlemlerinizde SGK’dan yararlanabilirsiniz. Konu ile ilgili daha net ve ayrıntılı bilgi alabilmek için hastanemiz bünyesinde muayene olmanız gerekmektedir.

    
 24. hatice

  merhaba, ben istanbul aydın üniversitesinde okuyorum, sgk haricinde bir indirim söz konusu mu?

   
  • dentaydin

   Hatice Hanım,

   Kurumumuzdan SGK kapsamında yararlandığınız taktirde ekstra herhangi bir indirim söz konusu değildir.

    
 25. Rıdvan

  Dişe cerrahi müdahele ve diş çekimi sgk kapsamındamıdır bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

   
  • dentaydin

   Rıdvan Bey,
   Cerrahi işlemleri SGK kapsamındadır.
   Size daha iyi hizmet verebilmek adına kurumumuzda öncelikle muayene olmanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için 444 8 347 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

    
 26. firuze

  18 yaş üstü hastalarda ortodonti tedavisi sgk tarafından karşılanıyor mu?

   
  • dentaydin

   Firuze Hanım Merhaba,

   SGK daha çok tedaviye yönelik işlemlerde karşılık sağlamakta olup, 18 yaş üstü Ortodonti tedavilerinde herhangi bir karşılama sağlamamaktadır.
   Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz dileğiyle..

    
  • dentaydin

   Firuze Hanım Merhaba,

   SGK daha çok tedaviye yönelik işlemlerde karşılık sağlamakta olup, 18 yaş üstü Ortodonti tedavilerinde herhangi bir karşılama sağlamamaktadır.

    
 27. nihal manap

  Merhaba,
  öncelikle trafik dolayısıyla geç kalmama rağmen beni kabul eden DT.Tarık Beye ve asistanına teşekkür etmek istiyorum.Hastanedeki herkes çok ilgili ve size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Gösterilen ilgiye göre fiyatlar çok makul ben SGK’dan yararlandığım için büyük bir yüzdesini devlet karşıladı zaten.Ama normal hali bile sıradan diş hekimlerine göre daha ucuzdu.Tek sorun randevu alabilmek ilk randevu için 20 gün bekledim, tedavi randevusu için 30 gün bekleyeceğim. Umarım bu düşüncelerim tedavi sürecinde değişmez.

   
  • dentaydin

   Nihal Hanım,
   Dentaydın ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
   Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle..

    
 28. Deniz Can AKPEK

  İyi günler
  Ben İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakuültesi 1.sınıf öğrencisiyim.
  Dis temizliği ve implant tedavisi yaptırmak istiyorum.SGK’lıyım.
  Acaba bunun için bir ücret talep edilir mi?
  Teşekkürler.

   
  • dentaydin

   Deniz Can Bey Merhabalar,
   Diş taşı temizliği SGK kapsamındadır. Ancak implant tedavisi estetik işlem olduğundan SGK tarafından karşılanmamaktadır.
   Daha detaylı bilgi için 444 8 347 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

    
 29. OKTAY

  Merhaba!
  İyi günler… SGK Ortadontiyi karşılıyormu öğrenmek istiyorum.
  Tekrar iyi günler
  :)

   
  • dentaydin

   Oktay Bey Merhabalar,
   Ortodonti işlemlerinden “SGK fiyatları üzerinden” %90 hasta ödemeli olarak hizmet vermekteyiz. Ortodonti malzemelerini kişi kendisi dışardan karşılayarak, tedavi işlemlerinde %10’luk kısmını SGK ödemektedir. Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle..

    
 30. Ebru

  Diş eti hastalıkları için SSK sanırım karşılıyor peki bizim vereceğimiz fiyat nedir ? Vede diş teli fiyatlarını öğrenebilirmiyim?

   
  • dentaydin

   Ebru Hanım Merhaba,
   SGK 18 yaşa kadar olan ortodontik tedavi ücretlerinin bir kısmını karşılıyor. Ortodontik tedaviler çeşitlerine göre farklı ücretlendirilmektedir. Size uygun tedavinin belirlenebilmesi için profesör ve doçentlerimizden oluşan akademisyen hekim kadromuz tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi için 444 8 347 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir, uygun bir tarihe randevu alabilirsiniz.
   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle…

    
 31. TUĞBA

  ben 14 yaşındayım diş teli taktırmak istiyorum ücreti ucuz olmasını istiyorum ssk karşılıyormu

   
  • dentaydin

   Tuğba Hanım Merhaba,
   SGK 18 yaş altı ortodonti tedavisini belirli fark alarak karşılıyor. Ortodonti malzemelerini kişi dışarıdan kendisi temin ediyor, SGK ise tedavi işlemlerinin %10′unu karşılıyor.

    
 32. ALİ ATLIER

  Kanal tedavisi ve ışınlı dolgu SGK kapsamında mı ?…Ayrıca üçlü köprü diş yaptırmak istiyorum SGK ne kadarını karşılıyor ?…

   
  • dentaydin

   Ali Bey Merhabalar,

   Sitemize yolladığınız mesajda kanal tedavisini SGK’nın kapsamında olup olmadığını öğrenmek istediğinizi belirtmişsiniz. Kanal tedavisi ve ışınlı dolgu SGK kapsamı dahilindedir. Dişlerinizin durumuna göre fiyat aralığı değişmekte olup, daha sağlıklı bilgi alabilmek için hastanemizde muayene olmanız gerekmektedir.

   Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle…

    
 33. cannur

  10 yaşındaki kızım doktorunun söyleyişiyle class 3. Alnından ve çenesinden bir aparat takılacakmış.üst çenesi de çok dar olduğu için vida gibi bir şey takacaklarmış.Eşim de ben de emekli sandığına bağlıyız.Acaba emekli sandığı bunun belli bir kısmını karşılar mı.Sakarya’da oturuyoruz ve burda devlete bağlı ortodontist yok.Özelde yaptırmak zorundayız.tedavinin masrafı ne kadardır acaba?

   
  • dentaydin

   Cannur Hanım,
   Detaylı bilgi için 444 8 347 nolu numaramızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle..

    
 34. Merve

  İyi Günler kanal tedavisini sgk karşılıyor mu ortalama ücreti nedir ? ilk muayene ve röntgen ücreti ne kadar acaba ?

   
  • dentaydin

   Merve Hanım,
   İlk muayene artı röntgen ücreti 17,5 liradır. Kanal tedavisi SGK kapsamındadır. Ancak fiyat bilgisi konusunda öncelikle kurumumuza gelip muayene olmanız gerekmektedir. Doktorlarımız tarafından belirlenen tedavi planlaması doğrultusunda ücretlendirme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle..

    
 35. dentaydin

  Tuncay Bey Merhabalar,
  Sigortanın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden %10 indirim sağlanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için 444 8 347 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
  Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle..

   
 36. Yigit

  Merhaba,

  Alt çene geriliği problemi yaşıyorum. Sigorta ile bu tedaviyi olabilir miyim?

   
  • dentaydin

   Merhaba Yiğit Bey ,
   Alt çene geriliği tedavisi belirli bir yaşın altında Ortondonti tedavisi ile düzeltilirken, kemik gelişimi tamamlanmış bireylerde Cerrahi bölümü tarafından gerçekleştirilmektedir.Daha sağlıklı bir teşhis için alanında uzman hekim kadromuz tarafından muayeneniz gerçekleştirildikten sonra tedavi planı belirlenecektir. Daha detaylı bir bilgi ve randevu için 444 8 347 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilir , en uygun tarihe randevu alabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 37. Zarina Öz

  ortodonti tedaviye 2010 da başladım.tedavi 3 sene sürdü yaklaşık olarak iki ay sonra sona erecek.Fakat bende 19 yaşında olacağım,bu durumda SGK tedaviyi karşılayacak mı?

   
  • dentaydin

   Sayın Zarina ÖZ Merhaba ,
   Ortodonti tedavisinde 18 yaş üstü tedavileri sgk karşılamıyor.18 yaş üzerinde yapılacak olan işlemleriniz normal ücretlendirmeler üzerinden yapılır.

    
 38. saim durmuş

  Benim metal porselenim var ancak ağızda metale karşı alerji oluştu bunun tedavi edilmesi için zirkonyum önerildi.Acaba zirkonyum tedavisi sgk kapsamında değerlendirilirmi ?

   
  • dentaydin

   Saim Bey Merhaba,
   Zirkonyum estetik bir işlem olduğundan dolayı sgk kapsamında değildir.

    
 39. mustafa

  Merhaba,

  özel diş poliniginde muane oldum 3 dişimin dolgu olması gerektigini söyledi bir dişiminde çekilmesini söyledi. o dönem diş agrım olmadıgı için geciştirdim. bu aralar dişimin sancılarıyla uykusuz kalmaktayım hangi dişimin de agrıdını bilmiyorum. muane olmak için ve tedavi için herhangibir icret ödeyecekmiyim ssk karsılıyormu bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz cok memnun olacagım yardımlarınız için simdiden tsk eder iyi calısmalar dilerim.

   
  • dentaydin

   Merhaba Mustafa Bey
   Öncelikle geçmiş olsun. Kurumumuz SGK ile anlaşmalıdır. Muayene ücreti olarak 17,50 tl ödeme yapılıyor. Tedavi yapıldığında da SGK’nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden işlemleriniz yapılıyor. Bu fiyatlar üzerinden cüzi rakamlarda fark ücreti alınıyor. Randevu ve daha detaylı bir bilgi için 444 8 347 ‘den bize ulaşabilirsiniz. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 40. naz

  diş taşı temizliğini bagkur karşılıyormu?

   
  • dentaydin

   Merhaba Naz Hanım
   Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır. Tamamını karşılamamaktadır.SGK’ nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden işlemleriniz yapılmaktadır. Belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden cüzi miktarda fark ödemesi alınmaktadır.

    
 41. erdal koyuncular

  merhaba ben emeklıyım 6 tane ust ceneme ımplant takdırdım ust dısler takılmadı sgk da ust dıslerımı takarmı tesekku ederım

   
  • dentaydin

   Erdal Bey Merhaba
   İmplantlarınızı yaptırmış olduğunuz hekiminiz üst yapılarını size verirse tabi ki kurumumuzda işlemleriniz devam edebilir. SGK implant üst yapısını karşılamamaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 numaran bize ulaşabilirsiniz.

    
 42. ali osan yildiz

  çene cerrahisi tedavisinde sgk ne kadarını karşılıyor.

   
  • dentaydin

   Ali Bey Merhaba
   Ağız ve Çene Cerrahisinde SGK’ nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden işlemleriniz karşılanmaktadır. Yapılacak işlemlere göre değişmektedir. Dataylı bilgi için 444 8 347 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

    
 43. eda

  İyi Günler tedavi ücreti belirlendikten sonra ödeme şekli nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz ?

   
  • dentaydin

   Eda Hanım
   Yapılacak tedaviler belli olduktan sonra, randevunuza geldiğinizde yapılan işlemin ödemesini yapıyorsunuz.

    
 44. Mehmet Eren

  Paradentoljı bolumunda sadece alt cene 6 ön dış etlerinin tedavi yaptırmak ıstiyorum dığer dışlerım yok SGK dan bu tedavı karşılanıyormu
  saygıılarımla

   
 45. yağmur

  muayeneden sonra tel taktırma sırası ne kadar zamanda geliyor?

   
  • dentaydin

   Yağmur Hanım Merhaba
   Oral Diagnoz muayenesini yapıldıktan sonra eğer ağız içerisinde yapılması gereken dolgu, detartraj gibi tedavi işlemleri yoksa ortodonti bölümümüze randevu verilip hemen yönlendirilirsiniz.

    
 46. filiz

  Doktorlarınızda yeteri ilgi ve güler yüzlülük mevcut mu?

   
 47. Gülcan

  Merhaba ben 16 yaşındayım ve dişlerime tel taktırmak istiyorum. SSK bu tedavi ücretini karşılar mı? Karşılarsa % kaçını karşılar acaba?

   
  • dentaydin

   Merhaba Gülcan Hanım
   18 yaş altı tedaviler SGK tarafından karşılanmaktadır. SGK’ nın belirlediği fiyatlar üzerinden % 10 kurum ödemeli % 90 hasta ödemeli bir şekilde tedavileriniz yapılmaktadır.Öncelikle ilk muayeneneniz yapıldıktan sonra tedavi süreciniz ve işlemler ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi alabilirisiniz. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’ lu telefon numarasını arayabilirsiniz.Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 48. merve

  İyi günler,

  18 yaş altı ortodonti muayene ücreti ne kadar ?

   
  • dentaydin

   Merhaba Merve Hanım,
   İlk muayene ücretimiz 17,50 Tl’ dir.İlk muayenemiz Oral diagnoz bölümünde yapılmaktadır. Oral diagnoz kliniğimizden, yapılacak olan işlemler ile ilgili ortodonti kliniğimize yönlendirilirsiniz.

    
 49. saliha aysemen çat

  merhaba
  ben büyükçekmece devlet hastanesine bağlı diş polikliniğine tedavi amaçlı gittim ancak oradaki dr damaklarımda ciddi olarak erime gördüğünü söyledi bana hastanenizi önerdi sitenize baktığımda sgk anlaşması olduğunu gördüm öğrenmek istediğim sevklimi gelmek gerekiyor

   
  • dentaydin

   Merhaba Saliha Hanım
   Hastanemize sevkli olarak gelmenize gerek yoktur. İlk muayene randevusu alarak gelmeniz yeterlidir. SGK anlaşmamız var ve SGK’nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden işlemleriniz yapılmaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

    
 50. Nuri Umar

  Merhaba

  Diş eti iltihaplanması tedavisini SGK karşılıyor mu ? Bir kaç sefer antibiyotik kullanmama rağmen geçmeyen bir diş eti iltihaplanması sorunum var. Bu yönde ir tedaviyi sizin hastanenizde yaptırabilir miyim ? SGK nekadarlık bir kısmını karşılıyor ? Bilgi alabilir miyim ?

   
  • dentaydin

   Merhaba Nuri Bey,
   Dişeti tedavisi SGK tarafından karşılanmaktadır.Kurumumuzda işlemler SGK’nın belirlediği fiyatlar üzerinden %10 kurum ödemeli %90 hasta ödemeli bir şekilde yapılmaktadır. Size doğru bir tanı konulabilmesi için ilk önce muayene olmanız gerekmektedir. İlk muayeneden sonra yapılacak işlemler ile ilgili planlamanız çıkarılmaktadır ve fiyat bilgisi paylaşılmaktadır.Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 51. mehmed bedii borakan

  SGK ile anlaşmanız varmı alt üst çene protez ve iş çekimleri dahil yaklaşık bir fiyat verirmisiniz

   
  • dentaydin

   Merhaba Mehmet Bey
   Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır ve SGK’nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden işlemler yapılmaktadır. İşleme göre fiyat bilgisi değiştiğinden dolayı ilk mauyenemizden geçmeniz gerekmektedir. İlk muayeneden sonra yapılacak işlemler ile ilgili hem bilgi verilmektedir, hemde fiyat bilgisi paylaşılmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 mo’lu telefon numaramızı arayabilirsiziniz. Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 52. Belkıs Demirağ

  Merhaba,
  Üst sağ tarafta üç dişim çekildi.Arkada bir dişim duruyor.Diş etlerimde çekilme olduğu için arkadaki dişim düşmek üzereymiş bu nedenle yeşilova diş merkezinde protez yapmadılar. İmplant veya MK1 protez önerdiler.
  Bu işlemler hastanenizde yapılıyor mu ? Sgk ne kadarlık kısmını karşılıyor ? Bilgi rica ediyorum.

   
  • dentaydin

   Merhaba Belkıs Hanım
   Öncelikle diş eti probleminizin çözülmesi gerekiyor. Periodontoloji uzmanlarımız dişeti probleminiz ile ilgili değerlendirme yapması gerekmektedir.Sonrasında cerrahi uzmanlarımız tarafından implant muayenesi yapılması gerekiyor. Bu işlemlerin belirlenmesi için ilk muayane işleminden geçmeniz gerekmektedir. ilk muayene randevusu ve detaylı bilgi için 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz. Hayata Sağlıkla Gülümseniz Dileğiyle.

    
 53. Ali KIR

  SGK (bağkur) emeklisiyim.Dişlerimi yaptırmak istiyorum.İşlem ücretinin ne kadarını SGK karşılıyor?Ben ne kadarını ödeyeceğim?Bilgilenmek isterim,kolay gelsin.

   
  • dentaydin

   Merhaba Ali Bey
   Kurumumuzda her işlem yapılmaktadır. Tedaviler SGK’nın belirlediği fiyatlar üzerinden %10 kurum ödemeli %90 hasta ödemeli bir şekilde yapılmaktadır.Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz. Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

    
 54. rabia

  merhaba
  semtimizde bulunun diş polikliğinde diş doktoru diştaşı temizliği yapıyormu ve sgk karşılıyormu? hep özel hastaneler için sorulmuş anlayamadım net olarak konuyla ilgili cevabınızı rica ederim.

   
  • dentaydin

   Rabia Hanım Merhaba
   Kurumumuzda işlemler SGK’lı olarak yapılmaktadır. SGK ile anlaşmalıyız. İLk etapta muayene randevusu alarak bir muayeneden geçmeniz gerekmektedir. İlk muayeneden sonra yapılacak işlemlerle ilgili planlamanız çıkarılacaktır. Bu planlamanız dahilinde işlemlerle ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz.Detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz. Hatyata SAğlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

    
 55. Elif

  Merhaba ben 17 yaşındayım ve diş taşlarımı temizletmek istiyorum ssk karşılıyor mu?

   
  • dentaydin

   Merhaba Elif Hanım
   Diş taşı temizliği SGK’nın belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden karşılanmaktadır.Yapılacak olan işlemler ile ilgili bilgi ve fiyat bilgisi almak için öncelikle ilk muayeneden geçmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon bumaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

    
 56. Burak

  Merhaba.İstanbul Aydın üniversite 2.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Sigortalıyım.Güngören Diş hastanesine gittim Kanal tedavi olmamı gerektiğini çapadan randevu almam söylendi çapa’ya randevu almam çok zor ve uzun sürer ağrılarım var.Dişlerimden birisi boş durumda sağ azı dişim.Sol azı dişim ise dolgu vardı düştü sıcak soğuk yiyip içerken ağrı sızlama oluyor..Bilgi verirseniz fiyatta ve işlem süresini paylaşırsanız sevinirim..Teşekkürler

   
  • dentaydin

   Merhaba Burak Bey
   Bu işlemlerin hepsi kurumumuzda uygulanmaktadır. Üniversite hastanesi olduğumuzdan dolayı profesör ve doçent hekim kadrosundan oluşan uzman hekimler tarafındam tedaviler yapılmaktadır. İlk muayeneden geçip ağınızda yapılacak işlemler ile ilgili planlamanızı ve fiyat bilgisini alıp kabul ederseniz tedavilerinize bu şekilde başlamaktasınız. Detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu numaramızdan bize ulaşabilirisiniz.Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

    
 57. yeşim

  belirtmiş olduğunuz numaradan size ulaşamıyorumm……….defalarca aradım…

   
  • dentaydin

   Merhaba Yeşim Hanım
   444 8 347 No’lu telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer Numaranızı bizimle paylaşırsanız size bizim tarafımızdan da dönüş sağlanabilir. Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 58. nihal

  merhaba.kızım 3.5 yaşında 5 adet dolgu 1 kanal yapılması gerekiyor fakat masada tedavi zorlayacağı için genel anesteziyle hepsini 1 defada yapılması gerekiyormuş.anestezi ücreti ve dolgu ücretleri hakkında bilgi verirmisiniz? Çocuklarda genel anesteziyle diş tedavisi yapıyor musunuz?

   
  • dentaydin

   Merhaba Nihal Hanım
   Kızınızın bu tedavileri pedodonti kliniğimiz tarafından yapılmaktadır. Genel anestezi altında da işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler için net bir bilgi almak için ilk muayeneden geçmeniz gerekmektedir. İlk muayenede hekimimizden yapılması gereken işlemlerle ilgili ve fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.Deyaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Hayata sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle…

    
 59. tarık

  SGK lı diştaşı temizlik fiyatını öğrenebilir miyim

   
  • dentaydin

   Merhaba Tarık Bey
   Periodontoloji tedaviniz için daha detaylı ücret bilgisi için ilk muayeneden geçmeniz gerekmektedir. Periodontoloji tedavisinde işlemlere göre ücretlendirme değişmektedir. İlk muayeneden geçtikten sonra hekimlerimiz tarafından çıkarılan planlamanızda yapılacak olan işlemler ile ilgili ve ücretler ile ilgili bilgi alabilirisinniz. İlk muayene randevusu ve daha detaylı bir bilgi için 444 8 347 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz

    
 60. aytekin

  mrb.kolay gelsin.benim 20′lik dişim kanal tedavisi (ENDODONTİ)yapılması gerekiyormuş.doktorum söyledi.dişlerimi kliniğizde yaptırmak istiyorum.tedavi ücreti nekadardı.iyi günler

   
  • dentaydin

   Merhaba Aytekin bey
   Endodonti işlemlerinizin tamamlanması için ilk önce oral diagnoz(ilk muayene) muayenesinden geçmeniz gerekmektedir. İLk muayenede hekimlerimiz yapılacak olan işlemler ile ilgili bir planma çıkarmaktadır. Planlamanızda ağızınızda nelerin yapılması gerektiği ve ücret hakkında da bilgi yer almaktadır. İlk muayene randevusu ve daha detaylı bilgi almak için 444 8 347 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

    
 61. serpil

  Merhaba dislerimin buyuk bir cogunlugunu dolguya ve kopruye ihtiyaci var bu islemlerim yuzde kacini sgk karsiliyor

   
  • dentaydin

   Merhaba Serpil Hanım
   SGK ile anlaşmalıyız ve SGK’nın belirlemiş olduğu ücretler üzerinden %10 kurum ödemeli %90 hasta ödemeli bir şekilde uygulanmaktadır. Yapılacak olan işlemlerle ilgili genel bir muayeneden geçtikten sonra hem işlemlerle ilgili bilgi ve ücretlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

    
 62. ayşe

  kızım ekim de 12 yaşına girecek.Dişleri çarpık.1 ana dişi çürümüş.Doktor çene darlığı var.Acil ortodonti tedavi gerekli dedi. Çürüğüde ortodonti tedavisinden sonra halledebileceğini söyledi.Ne yapmamı önerirsiniz?

   
  • dentaydin

   Merhaba Ayşe Hanım
   Üniversite Hastanesi olduğumuzdan dolayı kurumumuzda her işlem uygulanmaktadır.Pedodonti kliniğimizden İlk muayene randevusu alarak geldiğinizde hem yapılacak işlemlerle ilgili bilgi alabilirisiniz hemde ücretlendirmeleri il ilgili. Pedodonti kliniğimizin yönlendirmesi ile ortodonti kliniğimizde tedaviniz başlatılabilir.Daha detaylı bilgi ve randevu almak için 444 8 347 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

    
 63. koray

  ben 11 yaşındayım diş teli takıl ması gerekiyor SGK karşılıyormu…

   
  • dentaydin

   Merhaba Koray Bey
   Kurumumuzda ortodonti tedavisi uygulanmaktadır. 18 yaş altı kişilerde SGK belli bir kısmını karşılamaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

    
 64. Ahmet

  17 yaşındayım 2 dişimde yamukluk var ssk karşılıyomu 2 ay sonra 18 ime giricem ona göre randevu alıyım

   
  • dentaydin

   Merhaba Ahmet Bey
   SGK ortodonti tedavisinde 18 yaş altını karşılamaktadır. Şuan da tedaviye başlarsanız 2 ay sonra SGK karşılamayacaktır. Daha detaylı bilgi ve randevularınızla ilgili yardımcı olabilmemiz için 444 8 347 no’lu telefon numarasından bize ulaşım sağlayabilrsiniz.Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

    
 65. Onur

  iyi günler anestezi ile tedaviyi sgk karsılıyormu.

   
  • dentaydin

   Merhaba Onur Bey
   SGK tarafından genel anestezi ile tedavi karşılanmamaktadır. Lokal anestezi ile tadavileriniz SGK tarafından cüzi miktarda fark ücreti ödeyerek karşılanmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.Hayata Sağlıkla Gülümseniz Dileğimizle.

    
 66. merve

  İyi günler,
  Ortodonti muayene ücretini öğrenebilir miyim ?

   
 67. kıvanç karahan

  merhabalar,
  derin kapanış tedavisini sgk karşılıyor mu acaba

   
  • dentaydin

   Kıvanç Bey Merhaba,
   Yapılacak işlemlere göre fiyat bilgisi değiştiği için ilk muayenemizden geçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 68. YASİN

  DİŞ ETİ HASTALIĞI İÇİN HANGİ DOKTORA RANDEVU ALACAĞIZ İYİ ÇALIŞMALAR

   
  • dentaydin

   Yasin Bey Merhaba diş eti hastalığı probleminiz için Periodontoloji uzmanından randevu almanız gerekmektedir.Fakat öncelikle genel bir muayeneden geçmelisiniz.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 69. KÜBRA

  iyi günler alt cenemdekı 20lik dişim kemikten dolayı çıkamıyor bunun için cerrahi operasyon gerekliymiş bu bölümle ilgilenen cerrahlarınız varmı birde bi tedaviyi sigorta karşılıyormu?

   
  • dentaydin

   Kübra Hanım Merhaba kurumumuzda her türlü cerrahi işlemler alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 70. Eda aydin

  Protes dis yapmak istiyor annem onu kisacaca anlatirmisiniz nasil olcagini e kafar sürer neye zararli annem seker hastasi tansiyonu var bu hastalikla prites yapabilitmi.???
  Ve fiyatlar nasil ? Tesekürler!

   
  • dentaydin

   Eda Hanım merhaba rekabet yasası gereği İnternet üzerinden fiyat bilgisi veremiyoruz. Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 71. kubilay

  iyi günler — yaşım 24 SGK lıyım ortodonti tedavisi görüp diş teli taktırmak istiyorum yukarıdakı bazı yorumları okudum sanırım 18 yaş ustunu SGK karsılamamakta :S ozel bı dıs hastenesıne gıttım ıs telı taktırcaktım bana 4 bın tl cıvarında bı ucret soledıler maddi durumum yuzunden taktıramadım ogrenmek ıstedıgım sızde ortalama ne kadar bı ucret tutar ve taksıtlendırme yapabılıyomusun …
  tesekkurler

   
  • dentaydin

   Merhaba Kubilay bey kurumumuzda ortodonti tedavisi alanında uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş gurubunun ortodonti tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 72. aykut

  Ssklıyım röntgenle birlikte ilk muayene ücretiniz nedir?

   
  • dentaydin

   Aykut bey merhaba röntgen ve muayene ücretimizin SGK’lı fiyatı 39 tl’dir. Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 73. hakan aydın

  Merhaba,
  Bana kanal tedavivisi yapılarak dolgu yapıldı fakat dolgu amalgan dolgu. Bu amalgon dolguyu söktürüm yeni beyaz dolgulardan yaptırmak istiyorum. SGK bunun yüzde kaçını karşılar ne kadar ödeme yapmalıyım. Bir fiyat miktarı paylaşmanızı rica eder iyi çalışmalar dilerim

   
 74. nazlı

  18 yaşındayım şeffaf diş teli taktırmak istiyorum özel hastanede devlet herhangi bi ücret karşılaması yapar mı??

   
  • dentaydin

   Merhaba Nazlı Hanım kurumumuzda ortodonti tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş gurubunun ortodonti tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 75. nur

  merhaba benim kanal tedavisi yaptırmam lazım ayrıca tel taktırmam gerekiyomuş ssk karsılıyomu karsılıyosa ne kadarı nı asaı yukarı ne kadara geliyo yada öğrene bileceim numara varmı saolun

   
  • dentaydin

   Merhaba Nur Hanım,
   Kurumumuzda kanal tedavisi ve ortodonti tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş gurubunun ortodonti tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 76. maral

  iyi günler, Gömülü 20 yaş diş çekimini öğrenciler mi yoksa uzman doktorlar mı gerçekleştiriyor birde ücret ortalama ne kadar sgk nın karşıladığı kısım hariç

   
 77. maral

  gömülü 20 yaş diş çekimini stajyer öğrenciler mi yoksa uzman doktorlar mı yapıyor ve fiyat ortalama ne kadar sgk var

   
  • dentaydin

   Merhaba Maral Hanım,
   Kurumumuzda her türlü cerrahi işlemler alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 78. Burak

  istanbul aydın üniversitesinde okuyorum. sigortam yok. muayene ücreti nekadar ?

   
  • dentaydin

   Merhaba Burak Bey,
   Subat sonuna kadar gecerli olan kampanyamızdan yararlanarak rontgen ve muayenenizi ücretsiz olabilir tedavilerinizdede İstabul aydın Üniversitesi Öğrencisi olduğunuz için %25′lik bir indirimden yararlanabilirsiniz. Tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 79. ahmet yenigun

  Iyi aksamlar.benim disimde kararma mevcut kaplama yapmayi dusunuyorum .acaba sgk karsiliyor mu acil cewap yazarsaniz sevinirim

   
  • dentaydin

   Merhaba Ahmet Bey,
   Kurumumuzda protez tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 80. enes

  ben 16 yaşındayım bağkurluyuz şeffaf metal tellerin fiyatı nekadardan başlıyor lütfen yardımcı olun

   
  • dentaydin

   Merhaba Enes Bey,
   Kurumumuzda Ortodonti Tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş gurubunun ortodonti tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 81. emre

  hocam ben 20 yaşındayım azı dişim biraz yukarıda o yüzden tel taktırmam gerekiyor.babam devlet memuru(emekli sandığı) bende öğrenci olduğum için normalde babamdan yararlanabiliyorum.bu diş telinde de sizde veya başka hastanelerde böyle bir imkan varmı.açık bir izah yazarmısınız fiyatıyla beraber

   
  • emre

   hocam ben 20 yaşındayım azı dişim biraz yukarıda o yüzden tel taktırmam gerekiyor.babam devlet memuru(emekli sandığı) bende öğrenci olduğum için normalde babamdan yararlanabiliyorum.bu diş telinde de sizde veya başka hastanelerde böyle bir imkan varmı.açık bir izah yazarmısınız fiyatıyla beraber

    
   • dentaydin

    Merhaba Emre Bey,
    Kurumumuzda Ortodonti Tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş gurubunun Ortodonti Tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

     
 82. Hakan

  Merhaba ben istanbul aydın üniversitesi öğrencisiyim.fiyatlarda ne gibi indirimler uygulanmakta bizlere birçok arkadaşla birlikte bu soruyu sormaktayız.cevap verirseniz teşekkür ederiz

   
  • dentaydin

   Merhaba Hakan Bey,
   Subat sonuna kadar gecerli olan kampanyamızdan yararlanarak rontgen ve muayenenizi ücretsiz olabilir tedavilerinizdede İstabul aydın Üniversitesi Öğrencisi olduğunuz için %25′lik bir indirimden yararlanabilirsiniz. Tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 83. seyhan

  benim yirmi yaş dişim çürümüş ve ağrı yapıyor acaba cerrahimi yoksa normal çekimmi olur

   
  • dentaydin

   Merhaba
   Kurumumuzda her türlü cerrahi işlemler alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır.Teşhisin konulabilmesi için genel bir muayene olmanız gerekmektedir.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 84. Savaş Akın

  Merhaba,
  20′lik diş çekimi ssk kapsamında yapılabiliyor mu?

   
  • dentaydin

   Merhaba Savaş Bey,
   Kurumumuzda her türlü cerrahi işlemler alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır.SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır. Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 85. seda çiftçi

  ben ssklıyım ve 17 yaşındayım dişlerime tel takdırmak istiyorum bir ücret ödermiyimm

   
  • dentaydin

   Merhaba Seda Hanım,
   Kurumumuzda Ortodonti Tedavisi uzmanlaşmış hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş grubunun ortodonti tedavilerini karşılamaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavileriniz ile ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 86. ayşe

  Merhaba
  Annem bağkurlu .Üst dişlerde önde altı tane kadar dişi sağlam.Diğerleri çekilmiş durumda.Bunun tamamlanması mümkün mü? sgk karşılıyor mu ?Bize ne kadar yansır?Şubat ayında bizi de kapsayan kampanya var mı?
  Teşekkürler…

   
  • dentaydin

   Merhaba Ayşe Hanım,
   Subat sonuna kadar gecerli olan kampanyamızdan yararlanarak rontgen ve muayenenizi ücretsiz olabilir Tedavilerinizle ilgili her türlü bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle

    
 87. Çetin Bora YIILDIZ

  Gömülü 20 yaş dişi çekimi için doktorum bu işlemin Çene Cerrahı tarafından yapılması gerektiğini söyledi. SGK kapsamında bu işlemi kurumunuzda yaptırabilir miyim? bu işlem için SGK ne kadarını karşılıyor?

   
  • dentaydin

   Merhaba Çetin Bey,
   Kurumumuzda her türlü cerrahi işlemler alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır.Dilerseniz SGK anlaşmalı fiyatlarımızla muayenenizi olabilir ve tedavilerinizle ilgili bilgi ve randevuyu 444 8 347 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.. Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle.

    
 88. sezen agbulak

  iyi günler benim diş etlerim cok kanıyo ve sıcak soguk hıc bişi yıyıp ıcemıyorum hele tatlı hıc bişi agzıma alamıyorum aceba muayene ucretınız ne kadar ogrenebilirmıyım

   
  • dentaydin

   Sezen Hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz tedaviler için öncelikle genel bir muayemizden geçerek yapılması gereken işlemler ve ücretleri ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Üniversitenizde uygun ücretler ödeyerek Doç., Y. Doç., ve Prof. ünvanlı hocalarımızdan hizmet almanız mümkündür. Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır. 01.02.2014-28.02.2014 tarihlerine özel kampanyalardan yararlanmak isterseniz iletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilir veya 444 8 347 nolu telefonu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

   Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle…

    
 89. SEVİL

  Merhabalar,
  sgk’lı kişilere fiyatınız,SGK ilk muayenesi ücretlidir ve 6 TL’dir. Eğer son 6 ay içinde çekilmiş panoramik röntgeniniz yok ise çekilmesi gerekmektedir ve hastanemizdeki ücreti 11,5 TL’dir.
  -röntgen ve muayene ücretimizin SGK’lı fiyatı 39 tl’dir.
  Telefonuzu ulaşamadığım için sitenizdeki yorumlara baktım hangi fiyat geçerli tarafıma bilgi verirseniz sevinirim…iyi çalışmalar
  SEVİL YILMAZ-ESTETİSYEN

   
  • dentaydin

   Sevil Hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesi’nde 01.02.2014-28.02.2014 tarihlerine özel kampanyalarımız mevcuttur yararlanmak isterseniz iletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilir veya 444 8 347 nolu telefonu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

    
 90. can

  mrb.Ben İst.dışından yazıyorum yakın zamanda ist.kızımın yanına geleceğim.benim çekilecek 6 dişim var ve daha sonra protez yapılacak.SGK bunun ne kadarını karşılıyor yani diş çekim ücreti varmı ayrıca protezde mesela toplam 15 diş ve 6 adet kaplama yapılacak bunun bedeli nedir lütfen bildirirmisiniz.tşk.

   
  • dentaydin

   Can Bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz protez tedavisi için öncelikle genel bir muayemizden geçerek yapılması gereken işlemler ve ücretleri ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Üniversitenizde uygun ücretler ödeyerek Doç., Y. Doç., ve Prof. ünvanlı hocalarımızdan hizmet almanız mümkündür. Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır.01.02.2014-28.02.2014 tarihlerine özel kampanyalardan yararlanmak isterseniz iletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilir veya 444 8 347 nolu telefonu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

   Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle…

    
 91. yasin

  20′lik dişim cerrahi operasyonla alınması gerekiyor. Ücreti nedir acaba? Sgk Var

   
  • dentaydin

   Yasin Bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi operasyon tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral dıagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir. Muayene sonrası alanında uzman Doçent ve Profesör unvanlı hekimlerimiz tarafından tedavileriniz gerçekleştirilmektedir. Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır. Şubat ayına özel ücretsiz muayene tedavilerinizde yararlanabileceğiniz indirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir ya da 444 8 347 numarası çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
   Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 92. gül özsöz

  iyi günler;kurumunuzda gömülü 20 lik diş çekimi ve diş dolgu ücreti sgk tarafından karşılanıyor mu?karşılanıyorsa ne kadarını karşılıyor?vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

   
  • dentaydin

   Gül Hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi operasyon ve diş tedavilerinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral dıagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir. Muayene sonrası alanında uzman Doçent ve Profesör unvanlı hekimlerimiz tarafından tedavileriniz gerçekleştirilmektedir. Kurumumuzun SGK ile anlaşması vardır. Şubat ayına özel ücretsiz muayene tedavilerinizde yararlanabileceğiniz indirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir ya da 444 8 347 numarası çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
   Hayata sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

    
 93. gül

  bugün 14:30 daki sefaköydeki diş çekimi randevusuna trafik yoğunluğu ve hastanenizin toplu ulaşım araçlarına uzaklığı nedeni ile [25 dk yürüdüm)14:55 de gelebildim.danışma kayıt yaptı.röntgen için aşağı gönderdi aradan 5 dk geçmeden oradaki bayan arkamdan gelip beni bulup dişçi hanımın bana bakamayacağını söyleyip işlemleriiptal edip başka bir tarihe randevu vermeyi teklif etti ben şok oldum onca yolu koştura koştura boşu boşuna gelmişim.yazıklar olsun sizi gibi hastaneye ve dişçilere bu mu sizin hizmet anlayışınız bu mu insana verdiğiniz değer?bir daha hastanenize gelmek mi?bedava olsa bile asla ama asla hastanenize gelmem.gitmek isteyenlerede tavsiye etmem

   
 94. DİLAN ÖZKAN

  SAĞ ALT DİŞİM DE KÖK KALDI ÜST KISIMLAR KIRILARAK ÇIKTI KANAL TEDAVISI GÖRMÜŞ Bİ DİŞTİ AMA ÇOK FAZLA AĞRI YAPIYOR BIRKAC DOKTORA GITTIM YARILARAK CEKILECEK DENDI . TEK İĞNEYLE UYUSMADAN CEKMEYE KALKISILDI VE CESARETIMI KAYBETTIM UYURKEN YAPILABILIYORMU BU UFAK AMELIYAT BILGI VEREBILIR MISINIZ ?

   
  • dentaydin

   Dilan hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi ameliyat operasyon tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir..Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir veya daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 95. osman taşkın

  merhaba , ben protez diş kullanıyorum 3 yıl önce özelde yaptırdım , 3 yıl içersinde bazı deformasyonlara uğradı ve şimdi yeniden yaptırmak istiyorm , Sgk protezleri karşılıyormu ilginize teşekkürler

   
  • dentaydin

   Osman bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz protez tedavisi için öncelikle genel bir muayemizden geçerek yapılması gereken işlemler ile detaylı bilgi alabilirsiniz.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir veya daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 96. SADIK ÖZDEMİR

  Çene cerrahisinde 20 lik diş cekimi ne kadar fark vermek gerekiyor.

   
  • dentaydin

   Sadık Bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi operasyon tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral dıagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir veya daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 97. muhammer

  merhaba ben fakultede diş çektirecegim ssk karşılıyormu acaba

   
  • dentaydin

   Muhammer Bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir veya daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 98. Hülya

  Merhaba şeffaf tel taktirmak istiyorum esimden yararlaniyorum 7 aylik cocugum var emziriyorum fiyat araliklari ne kadar oluyor hemen gelsem ne kadar sürede teli takmis olursunuz randevu vereceginiz tarih araligi ne kadar .

   
  • dentaydin

   Hülya Hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan Ortodonti tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ve ortodontik tedavilerde %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Dilerseniz bize iletişim bilgilerinizi ulaştırabilir veya daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle

    
 99. ezgi

  Merhabalar,
  Aydın mezunlarına yönelik bir ücret indirimi durumu söz konusu mudur?
  Ve bir de ortodonti fiyatları yaklaşık olarak ne kadar tutuyor?
  küçük bir bilgi alabilirsem sevinirim.
  İyi Çalışmalar.

   
  • dentaydin

   Ezgi Hanım Merhabalar,
   İhtiyacınız olan Ortodonti tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ve ortodontik tedavilerde %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle

    
 100. Pınar

  Merhabalar 20′lik diş çekimininde ssk geçiyor mu? geçiyorsa ssk dısında bir ücret ödemem gerekmiyor mu bilgilendirirseniz sevinrim

   
  • dentaydin

   Pınar hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan cerrahi tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 101. esra

  Merhaba,eşimin tek diş periodontoloji tedavisine ihtiyacı var.SGK NE KADARINI KARŞILIYOR BUNUNLA İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?

   
  • dentaydin

   Esra hanım Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan peridontoloji tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 102. Abdulkadir Kaya

  Merhaba
  Ben işitme engelliyim
  Kanal tedavisi olmak istiyorum ne kadar fiyat indirim yokmu ? özürlü raporu var indirim oluyor mu ? arz ederim iyi çalışmalar dilerim.
  Saygılarımla..

   
  • dentaydin

   Abdulkadir bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan endondonti tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle

    
 103. cansu

  Ben 17 yaşındayım. Ve ön dişlerim döküldü damaklarım baya hasar gördü ve de önde 4 tane dişimi yaptırmak yani kaplatmak istiyorum. Kaplama yapıyor musunuz? Vede kaplama fiyatının %kaçını biz veriyoruz. Ssk da karşılıyor mu?
  Yardımcı olursanız sevinirim..Ben 17 yaşındayım. Ve ön dişlerim döküldü damaklarım baya hasar gördü ve de önde 4 tane dişimi yaptırmak yani kaplatmak istiyorum. Kaplama yapıyor musunuz? Vede kaplama fiyatının %kaçını biz veriyoruz. Ssk da karşılıyor mu?
  Yardımcı olursanız sevinirim..

   
  • dentaydin

   Cansu Hanım Merhabalar,
   İhtiyacınız olan protez tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.31 Mart’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz.Detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 104. Ali

  Üst taraf azı dişime kanal tedavisi ve dolgu yaptırmak istiyorum. Kanal tedavisi ve Dolguyu SGK karşılıyor mu? SGK’nın karşıladığı kısım dışında ekstra olarak ödenecek fiyat tahmini hangi aralıktadır.

   
  • dentaydin

   Ali Bey Merhabalar,
   İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün işlemler uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan endodonti tedavinizin belirlenebilmesi ve yapılması gereken işlemler hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle oral diagnoz uzmanlarımız tarafından muayene olmanız gerekmektedir.30 Nisan’a kadar olan ücretsiz muayene+%50 indirimli röntgen ve SGK’lı tedavilerimizden yararlanabilirsiniz. SGK dışı işlemlerimizde ise %25 indirim kampanyamız bulunmaktadır.Daha detaylı bilgi için 4448347 nolu numaramızı arayabilirsiniz.
   Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğiyle.

    
 105. kurtulus

  Tek dis icin imlanti sgk karsiliyor mu karsiliyorsa ortalam tutari nekadardir cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim

   
  • dentaydin

   Merhaba Kurtuluş bey ,
   İhtiyacınız olan cerrahi implant tedavisi İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesinde ağız ve diş sağlığı merkezimizde uygulanmaktadır.Diş hastanemizin SGK ile anlaşması mevcuttur. Şuan fakültemizin bu ay sonuna kadar(01-.30.04.2014) geçerli olan özel indirimlerinden yararlanarak implant tedavilerinizi çok uygun fiyatlara yaptırabilir ağız ve diş sağlığınıza kavuşabilirsiniz.Yaptırmayı düşündüğünüz diş tedavileriniz için öncelikle oral diagnoz (ilk muayene) ve cerrahi bölümüne gelerek yapılması gereken işlemler hakkında detaylı olarak bilgi almanız gerekmektedir.Yapılacak olan tedavilerinizin süreçlerini ancak dişinizin durumu belli olduktan sonra size ayrıntılı olarak bildirilecektir. Arzu ederseniz telefon bilgilerinizi bize ulaştırabilir veya 444 8 347 nolu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
   Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle…

    
 106. şeyma

  iyi günler kızımın ortodontik tedavi görmesi lazım kızım 13 yaşında acaba devlet ne kadar ücretini karşılar ve devlet hastanelerinde de tel taktırmak mümkünmüdür

   
 107. şeyma

  devlet hastanelerinde de tel taktırmak mümkünmüdür

   
 108. dentaydin

  Merhaba Şeyma Hanım
  Kurumumuzda ortodonti tedavisi alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş grubunun ortodonti tedavilerini karşılmaktadır. SGK’nın belirlemiş olduğunu fiyatlar uzerinden % 10 kurum ödemeli % 90 hasta ödemeli bir şekilde yapılmaktadır. Kurumumuzda ortodonti tedavisine başlanmadan önce ilk muayeneden geçmeli,yapılacak işlemler ile ilgili fiyat bilgisi ve planlama çıkarılır.Yapılması gereken tedavileri varsa uygulanır, ortodonti kliniğimize öyle yönlendirilir.Size daha iyi yardımcı olabilmek için ilk muayenemize bekliyoruz. Daha detaylı bilgi ve randevu için 444 8 347 no’lu telefon numaramızı arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Hayata Sağlıkla Gülümsemeniz Dileğimizle.

   

Yorum ekle

Please note: JavaScript is required to post comments.