sgk anlaşmalı diş hastanesi

SGK Anlaşmalı İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden İddialı Tedavi Hizmetleri

Basında Biz 1 Yorum

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde 2011 yılında kurulan Diş Hekimliği Fakültesi, kliniklerinde günde 200 hastaya ağız ve diş sağlığı hizmetleri veriyor. Fakültenin yakın dönemde Sosyal Güvenlik Kurumuyla yaptığı anlaşma ile hasta kabulünün günde 400 kişiye ulaşması planlanıyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin modern teknoloji ile donatılmış kliniklerinde, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Ortodonti olmak üzere 8 anabilim dalında her biri kendi alanında öncü profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından tedavi hizmetleri sunuluyor.

Aynı zamanda Diş Hekimliği Fakültesi bünyesindeki, fiziki ve teknik alt yapısı ile dünya sağlık standartlarının üzerinde bir hizmet sunan ameliyathanede genel anestezi ile cerrahi operasyonlar başarıyla gerçekleştiriliyor.

Yaklaşık bir aydır SGK anlaşmalı tedavi hizmetlerini sürdüren İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için ön planda yer alan hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla hastalarla özel olarak ilgilenilmekte ve randevular hastaların istediği doğrultusunda mümkün olduğunca yakın tarihlere verilmektedir.

Türkiye’nin en iyi kadrosu ile uygulamalı eğitim yapan ve kurulduğu günden itibaren en çok tercih edilen vakıf üniversitesi olmayı başarmış İstanbul Aydın Üniversitesi’nde ağız ve diş sağlığı hizmetleri; dünya kalite standartlarını önemseyen hizmet anlayışıyla koşulsuz hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu güler yüzlü ve deneyimli sağlık personeli tarafından sağlanıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sunulan bu üst düzey tedavi hizmetlerinden SGK kapsamındaki tüm hastalar faydalanabiliyor.

sgk anlaşmalı diş hastanesihaber vaktim

Habere Git >>> DHACİHANMedimagazin